KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7347222

nr 734 7222

Akvarell

Landskap med slott, 1800-tal, motivets mått: 9, 5 x 13

Kondition: integrerad dikt

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 16 januari 2012
kl 19:11:52